NAUCZYCIEL: NAUCZANY PRZEDMIOT: KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW:
mgr Bożenko Sylwia
naucz. mianowany
matematyka Ostatni czwartek miesiąca, 14.35-15.20
mgr Chorąży Marta
naucz. mianowany
wychowanie do życia w rodzinie
mgr Cichocka Agnieszka
naucz. mianowany
logopeda
mgr Czernachowska Iwona
naucz. dyplomowany
świetlica
mgr inż. Czerniawska Marta
naucz. dyplomowany
przyroda Środa, 15.30-16.30
mgr Czerw Krystyna 
naucz. dyplomowany
religia Pierwszy czwartek miesiąca, 15.30-16.15
mgr Franków Katarzyna 
naucz. stażysta
j.angielski – edukacja wczesnoszkolna Ostatnia środa miesiąca, 17.15-18.00
mgr Gruca Małgorzata
naucz. dyplomowany
wychowanie fizyczne Ostatnia środa miesiąca, 15.15-16.00
mgr Guzik Jacek 
naucz. dyplomowany
wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe Środa, 9.00-9.45
mgr Hajto Anna 
naucz. dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna Trzecia środa miesiąca, 16.00-16.45
mgr Hudziak Agnieszka 
naucz. kontraktowy
historia Pierwszy wtorek miesiąca 15.30-16.00
mgr Kępa Leszek
naucz. mianowany
wychowanie fizyczne
mgr KOCZUR ANASTAZJA
naucz. dyplomowany
historia Ostatnia środa miesiąca, 14.00-15.00
mgr Kornaś Mariola 
naucz. dyplomowany
plastyka
mgr  Gerc-Tobiczyk Justyna
naucz. dyplomowany
j.polski Ostatni poniedziałek miesiąca, 14.35-15.20
mgr Warchał Teresa 
naucz.dyplomowany
informatyka Pierwszy wtorek miesiąca, 11.45-12.30
mgr Łazarczyk Celina 
naucz. dyplomowany
j.angielski Pierwsza środa miesiąca 14.35-15.20
mgr Maćkowska Izabela
naucz. stażysta
biologia Ostatni piątek miesiąca 9.00-9.45
mgr Piecek Agata
naucz. mianowany
oddział przedszkolny
mgr Pospuła Teresa
naucz. dyplomowany
edukacja wczesnoszkolna Drugi poniedziałek miesiąca, 14.35-15.20
mgr Samek Beata 
naucz. dyplomowany
chemia, geografia Pierwszy poniedziałek miesiąca, 14.35-15.20
mgr inż. Sikorska Aleksandra
naucz. mianowany
matematyka, fizyka Poniedziałek, 17.00-18.45
mgr Skołyszewska Joanna
naucz. kontraktowy
biblioteka
mgr Strzebońska-Sroka Małgorzata
naucz. dyplomowany
muzyka Pierwszy wtorek miesiąca, 11.00-11.45
mgr Górecka-Pletnia Ewa
naucz. dyplomowany
technika Pierwszy wtorek miesiąca, 7.00-8.00
mgr Ewelina Lebda 
naucz. kontraktowy
edukacja wczesnoszkolna Ostatni wtorek miesiąca, 15.15-16.00
mgr Raczkowska-Papież Paulina
naucz. dyplomowany
edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Zima Anna 
naucz. mianowany
rewalidacja
mgr Żmuda Jadwiga 
naucz. dyplomowany
j.polski Ostatni czwartek miesiąca, 14.35-15.20
mgr Żmuda Sabina
naucz. dyplomowany
j.niemiecki Ostatni worek miesiąca, 15.20-16.05