W dniu 14 listopada br. w Centrum Wspierania Rodziny odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018. W spotkaniu uczestniczyli: zwycięzcy konkursów ZTU, Małgorzata Zawartka, Marta Czerniawska, Jolanta Franas – koordynatorki kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w szkołach, do których uczęszczają tegoroczni laureaci, rodzice dzieci oraz Małgorzata Kopeć Pełnomocnik Burmistrza ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobiegania Narkomanii oraz Maria Żyła z CWR.

W trakcie spotkania Małgorzata Kopeć – koordynatorka kampanii na terenie gminy przybliżyła założenia akcji oraz działania realizowane w roku 2018, co stało się inspiracją do wspólnej rozmowy na temat kampanii oraz konkursów profilaktycznych organizowanych w ramach akcji. Wspomniała również o szczególnym wyróżnieniu – certyfikacie i okolicznościowym medalu jaki     w tym roku gmina Skawina otrzymała za kilkunastoletni udział w kampanii, za wyjątkową aktywność i podejmowanie godnych naśladowani działań w dziedzinie profilaktyki alkoholowej i narkotykowej. Uroczysta gala, która była elementem uroczysty finał kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018 miał miejsce w dniu 23 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.            Więcej na http://cwr-skawina.pl/medal-zachowaj-trzezwy-umysl-dla-gminy-skawina/

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie nagród i dyplomów obecnym na spotkaniu laureatom.
Wśród tegorocznych laureatów konkursu „Autoportret” organizowanego w ramach „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2018 były nasze dwie uczennice:
– Sylwia Klich
– Magdalena Medoń


                                                                                            Serdecznie gratulujemy laureatom.